Jak szybko schudnąć? Spalacze Tłuszczu

Dawno nie dodawałem żadnego wpisu, ale no cóż poradzić. Miałem przez pewien czas nieco problemów zdrowotnych, jednak już wszystko jest dobrze, dlatego też zamierzam z nowym rokiem publikować coraz więcej wpisów.

Szybkie schudnięcie jest czymś bardzo pożądanym. Wiele osób na świecie zapewne oddałoby naprawdę dużo, aby w jeden dzień móc pozbyć się nadmiaru swojej tkanki tłuszczowej. Prawda jest jednak taka, że zapewne większość osób, które w taki sposób by straciły swoją wagę nie doceniłyby tego i za jakiś czas wróciłyby ponownie do dawnego stanu rzeczy.  Z jednej strony jest to dobre, ponieważ kiedy człowiek wreszcie wypracuje swoją wymarzoną sylwetkę i spojrzy na to ile pracy musiał w to włożyć to dojdzie do wniosku, że nie ma zamiaru wracać do stanu, w którym był, dlatego ciągle ciężko pracuje nad tym, aby ją utrzymać.  Nie oznacza to jednak, że podczas redukowania tkanki tłuszczowej nie można wspomagać się różnymi środkami, które zostały do tego stworzone i dzięki, którym można szybko schudnąć.

Czym są spalacze tłuszczu?

Spalacze tłuszczu inaczej nazywane termogenikami to środki, których zadaniem jest zwiększenie zużycia energii przez nasz organizm, dzięki czemu można spalać więcej zapasu energetycznego, który odkłada się w postaci tłuszczu. Inaczej mówiąc, pozwalają Wam szybko schudnąć. Tak przynajmniej wygląda teoria. Czy one jednak naprawdę działają?

Oczywistym jest fakt, że nie ma sensu wierzyć tutaj w marketingowy bełkot, który będzie próbował Wam wmówić, że suplementacja to podstawa i dzięki temu, że stosujecie dany preparat będziecie w stanie zrzucić 10 kilogramów w tydzień.  Podstawową kwestią, dzięki, której szybko schudniesz zawsze musi być dieta oraz wysiłek fizyczny, a nie spalacze tłuszczu. Wszelkiego rodzaju osoby, które posiadają wysoki poziom tkanki tłuszczowej nie muszą za bardzo myśleć o spalaczach, tego typu osoby powinny wpierw skupić się na tym, aby pilnować swojej diety oraz zadbać o odpowiedni wysiłek fizyczny. Jeżeli skupicie się wpierw na diecie oraz aktywności fizycznej i w pewnym momencie zdacie sobie sprawę, że naprawdę trudno już jest Wam zwiększać ilość wykonywanych ćwiczeń oraz zmniejszać ilość spożywanych kalorii to możecie zacząć myśleć o wspomaganiu się suplementacją pod postacią spalaczy tłuszczu, ponieważ to może poskutkować tym, że szybciej schudniecie.

Osoby, które nie powinny stosować spalaczy

Niestety, ale nie każda może z pewnych względów stosować tego typu suplementację. Spalacze tłuszczu mają to do siebie, że zawierają najczęściej dużą ilość kofeiny oraz ekstrakty roślinne, które są odpowiedzialne za wzmożoną produkcję katecholamin, w wyniku czego może to powodować podniesienie się ciśnienia tętniczego krwi.Dlatego też wszelkiego rodzaju osoby, które posiadają nadciśnienie, są po zawale, występują u nich zaburzenia rytmu serca czy też miały udar nie powinny sięgać po tego typu środki. Jeżeli myślicie o tym aby zastosować tego typu preparat to o tego typu decyzji powinniście porozmawiać ze swoim lekarzem, ponieważ zdrowie jest ważniejsze niż szybkie schudnięcie.

Kto jeszcze nie powinien stosować spalaczy tłuszczu:

  • Ludzie cierpiący na cukrzyce
  • Kobiety w ciąży
  • Kobiety, które karmią piersią
  • Osoby z zaburzeniami neurologicznymi

Kto powinien zacząć stosować spalacze tłuszczu?

W przypadku kiedy Twoja redukcja trwa już dłuższy okres, a kilka, albo kilkanaście kilogramów tłuszczu, glikogenu i wody już zeszło i mimo tego ciągle stwierdzasz, że masz za dużo tkanki tłuszczowej i waga również jest zbyt duża to wtedy możesz zastanowić się nad tym czy warto zacząć stosować suplementację przy pomocy spalaczy tłuszczu np. L-karnityny, czy CLA.

Im mniej posiadasz tłuszczu, który chcesz spalić tym dany spalacz będzie efektywniejsze, a Ty będziesz mógł, bądź mogła szybciej schudnąć. Nie ma sensu również przesadzać z nadmiarem tego typu środków, ponieważ może to zaszkodzić Twojemu zdrowiu. Dlatego też powoli wdrażaj suplementację i sprawdzaj cotygodniowe efekty.

Related Posts

Tabletki na odchudzanie to nie wszystko

25 grudnia, 2018

25 grudnia, 2018

Wielu z nas chce zrzucić choć kilka kilogramów zbędnej masy ciała. To logiczne i sensowe, bez nadwagi bowiem jesteśmy zdrowsi...

Tabletki wspomagające odchudzanie

10 września, 2019

10 września, 2019

Wśród wielu metod walki z nadpogramowymi kilogramami, dużą popularnością cieszą się tabletki wspomagające odchudzanie. Sięgają po nie już nie tylko...